fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Guardiola ofron dorëheqje, por i refuzohet

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Guardiola ofron dorëheqje, por i refuzohet

  Mesazh nga messi-pedro prej Wed Jun 16, 2010 10:13 am




  Pep Guardiola ia ka ofruar dorëheqjen presidentit të ri të Barcelonës, Sandro Rosell.


  Sport shkruan se dyshja u takua sy më sy të hënën dhe Guardiola, si trajner me tipare tradicionale që është, ia ofroi presidentit të sapo emëruar, në skadim të kontratës, dorëheqjen e tij, e cila menjëherë u refuzua nga Sandro Rosell.

  Në vend të kësaj, Rosell i ka premtuar trajnerit fillimin e negociatave për një kontratë afatgjate. Ai e ka siguruar strategun e ri spanjoll se nuk do t’i ndërhyjë në punët e tij rreth klubit.

   Ora është Thu May 24, 2018 11:30 pm