fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Alvarez Barca ka qene Superiore

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Alvarez Barca ka qene Superiore

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun Aug 22, 2010 1:10 pm

  Trajneri i Sevillës, Antonio Alvarez, ka thënë që Barcelona në ndeshjen e dytë të Superkupës së Spanjës ka qenë superiore duke fituar 4-0 kundër ekipit të tij. Alvarez ju ka kërkuar falje tifozëve të Sevillës për këtë shfaqje të dobët të ekipit të tij në Camp Nou. “Ne luftuam dhe provuam, por përpara kësaj përmbytje ne nuk


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Thu May 24, 2018 11:34 pm