fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Leo-Krkic .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Leo-Krkic .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 11:00 am

  Tung tung .
  Un jam Leo-Krkic jam nga vushtrria
  edhe jam 17 vjeqare .
  tpresum qe te kaloni sa me mir ne forumin ton .


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:23 pm