fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Rreth forumit

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Rreth forumit

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 1:16 am

  Ketu mund te bisedoni gjithecka rreth forumit ton qka doni


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Rreth forumit

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 9:43 am

  [b]pom pelqen forumi shum .!

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:25 am