fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Vrejtje per antarët

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Vrejtje per antarët

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 1:23 am

  Ketu do te jepen te gjitha vrejtjet dhe denimet per antaret ..

  Ai i ciLi behet 3 her vrejtje nga staffi i FCBARCELONA-KOS ather ai do te perjashtohet 1 muaj nga forumi . por ne qofte se ai nuk e pranon kete denim dhe i vazhdon sjeLLjet e vjetra mund te largohet edhe per 1 vjet e ndoshta do te marr Bann pergjithmone


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:25 am