fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Grupi A .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Grupi A .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 10:11 am

  Ne grupin A do te jenë :

  1.SOUTH AFRICA
  2.MEKSIKO
  3.URAGUAY
  4.FRANCA

  Ketu mund te bisedoni per kto 4 ekipe te grupit A .

  Ndalohet futja e foto ketu do te hapet nje temë ku mund te futen foto ketu duhet vetem te bisedohet .?


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:25 am