fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  naimi .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  miresevjen naim-kosova

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sat May 08, 2010 2:51 pm

  mirsevjen naim-kosova ne forumin tone

  kalo sa me mir .


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  naim-kosova

  Numri i postimeve : 1
  Reputation : 0
  Join date : 08/05/2010

  naimi .

  Mesazh nga naim-kosova prej Sat May 08, 2010 10:53 am

  Naim nga ferizaj
  20 vjeqare .
  kalofsha mri ketu

   Ora është Fri Dec 15, 2017 7:47 pm