fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  valon-liverpool ktu

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Mirsevjen valon-liverpool

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sat May 08, 2010 2:50 pm

  mirsevjen valon-liverpool ne forumin tone .

  kalo sa me mir.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Valon-Liverpool

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 0
  Join date : 08/05/2010

  valon-liverpool ktu

  Mesazh nga Valon-Liverpool prej Sat May 08, 2010 10:54 am

  valoni nga prishtian
  16 vjeqare jam .

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:23 pm