fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Liga e Italis (seria a)

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Liga e Italis (seria a)

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sat May 08, 2010 2:46 pm

  Ketu mund te biseddoni gjitheqka per Ligen e italis seria A . rreth transfereve rrethe ndeshjeve e gjithecka .

  gjithastu mund te postoni edhe foto e video ketu vetem nga liga e italis .


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:25 am