fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Liga e gjermanis (bundesliga )

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Liga e gjermanis (bundesliga )

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sat May 08, 2010 2:47 pm

  Ketu mund te bisedoni rreth liges se italis gjithasthtu mund te postoni edhe foto e video nga bundesliga


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Liga e gjermanis (bundesliga )

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun May 09, 2010 10:55 am


  Pas zhvillimit të javës së fundit të edicionit 2009/2010 në Bundesliga, Bayern Munichu është shpallur edhe zyrtarisht kampion i Gjermanisë. Ky është titulli i 22-të i gjigantit bavarez, që javën e fundit e mbylli me fitore kundër Hertha Berlinit.Per byaernin goLin e pare e shenoi Olic dhe dy te tejra nga sulmuesi holandez ne top form arjen robben kurse per vendasot ka shenuar ramos .


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:25 am