fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Sevilla -Barcelona 2-3

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Sevilla -Barcelona 2-3

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun May 09, 2010 2:42 am
  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Sevilla -Barcelona 2-3

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun May 09, 2010 10:41 am  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Sevilla -Barcelona 2-3

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun May 09, 2010 2:07 pm  [/


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  Sponsored content

  Re: Sevilla -Barcelona 2-3

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:17 am