fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Kullzii ksajdee !

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Kullzii ksajdee !

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun May 09, 2010 11:49 pm

  Mirsevjen kullzi nforum kalo sa me mir


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  kullzi
  Moderator
  Moderator

  Numri i postimeve : 5
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010

  Kullzii ksajdee !

  Mesazh nga kullzi prej Sun May 09, 2010 11:19 pm

  Kushtrimi jom , prej Fush Kosoves.
  juu pershendes gjithve antarve ktuu !

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:23 pm