fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Edhe nii Antare

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Edhe nii Antare

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 10:50 am

  Mirsevjen kreshnik kalo mir ne forum


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  boixos-nois

  Numri i postimeve : 1
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  Edhe nii Antare

  Mesazh nga boixos-nois prej Mon May 10, 2010 10:45 am

  Jom kreshnik Aliu Fance i kallte i Barcelones
  edhe shpresoj qe kina me kalu mire se bashkuu

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:24 pm