fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  + 1 antar .

  Share

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  .

  Mesazh nga lumi prej Mon May 10, 2010 1:24 pm

  flm mir se ju gjeta:D
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: + 1 antar .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 1:22 pm

  Mirsevjen lumi kalo sa me mrie ne forum


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  + 1 antar .

  Mesazh nga lumi prej Mon May 10, 2010 1:07 pm

  un jomm fatlum gashi - lumi jom 14 vjeq shpresoj me kalu mir me juve

  Sponsored content

  Re: + 1 antar .

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:24 pm