fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona-R.madrid 1-0 (2009-2010)

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona-R.madrid 1-0 (2009-2010)

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 1:27 pm

  Ktu mund te postohet gjithecka rreth ndeshjes se pare te zhviluar ne cmap nou ku barqa fitoj me rezultate 1-0 .
  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:28 pm