fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Grupi C .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Grupi C .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 10:18 am

  Ne grupi C do te jenë

  1.ANGLIA
  2.AMERIKA
  3.ALGJERIA
  4.SLLOVENIA

  Ketu mund te bisedoni per keto 4 ekipe ..

  ps.Ndalohet futja e fotov ketu do te hapet nje temë ku mund te futen fotot ketu duhet vetem te bisedohet.?


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:24 am