fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  R.Madrid-Barcelona 0-2 (2009-2010)

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  R.Madrid-Barcelona 0-2 (2009-2010)

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 1:29 pm

  gjithecka rreth ndeshjes se dyte te zhvviluar ne santiago bernabeu ku barqa fitoj 0-2 me golen e messis dhe pedros


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: R.Madrid-Barcelona 0-2 (2009-2010)

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 9:37 am

  - sdi qka po na del qeky Real perpara kurse pe shkelmi kejt .(H) !

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:28 pm