fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Poezi dedikuar antareve te forumit

  Share

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  Poezi dedikuar antareve te forumit

  Mesazh nga lumi prej Mon May 10, 2010 1:34 pm

  ktu poezi mundni me qit per klubin - antart - si dhe forumin
  www.fcbarcelona-kos.tk

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  Re: Poezi dedikuar antareve te forumit

  Mesazh nga lumi prej Mon May 10, 2010 1:35 pm

  Mora lapsin ca fjal per ti shkruar,
  per kete shoqeri qe ketu dje e kam takuar

  Nje dite prej ditesh ne msn me erdh nje add
  se eshte nje forum www.fcbarcelona-kos.tk, a don me u regjistru ?

  Menjeher ftesen e pranova, ketu u regjistrova
  shum njerz te respektuar ketu une takova.

  Qe nga dita e par shum jam befasuar,
  mirseardhje te bukur te gjith me kan uruar.

  Sa her qe jam i vetmuar dhe skam ku te shkoj,
  hy ne kete forum, lajmet edhe mendimet e juaja i lexoj.

  Te gjitha postimet i lexoj cdo her e me shum kuptoj
  se ne kete jete qe e jetojm ka njerz me shum qe te respektojne

  Edhe pse jemi te ndar ane e kend botes te shperndar
  mirpo ketu jemi te bashkuar dhe kurr se ndjejm veten te vetmuar

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  Re: Poezi dedikuar antareve te forumit

  Mesazh nga lumi prej Mon May 10, 2010 1:38 pm

  Nje dite vere e me diell
  Nje website ne msn me erdh
  www.fcbarcelona-kos.tk
  Nje blaugran me shume po e shton!

  Menjehere u regjistrova
  Shok e shoqe te mire takova
  Gjeja me e perbashket dhe per mrekulli
  Ishte qe e donim Barcen pa kufi

  Ky website eshte e perditshmja ime
  Hyj lexoj lajme dhe bej postime

  Te gjithe anetaret jane te sjellshem
  Respektojne njeri tjetrin , njera-tjetren
  Ne te gjithe e kemi nje deshire
  Qe Barca ta shkaterroj Realin mir.

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  Re: Poezi dedikuar antareve te forumit

  Mesazh nga lumi prej Mon May 10, 2010 1:40 pm

  Babi Babi ami do pare shkoj ta blej 1 paqet Cigare
  Nkthyshem rruges hi te ipko , e paguj kartelen e rrjetit
  Me pare privat e jo met shtetit
  kthena te shpija hi n'mozill
  Hi n`fcbarcelona-kos.tk A ka ma mir
  Sjellna Pshtejjllna Ntem t'Lir
  m'puc stafi , posaqerisht ... si gorrill

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  Re: Poezi dedikuar antareve te forumit

  Mesazh nga lumi prej Mon May 10, 2010 1:43 pm

  Po vazhdojm me pjesen e dyte
  antarve t`forumit me ja qel syt
  Edhe vali-krkic pe permeni
  Antaren e preferume e lyp veni
  ky forum ka gjithqka
  gjdo tifoz e gjen te na
  madrilenat si pranojm
  me Bann atyne `mirdita` i thojm
  Sduhet mu idhnu ata qe si kom permen
  emrat i kan t`perzim,rimave sun pi gjej ven
  n`ket forum mun me fol per gjdo sen
  smungon kurgjo ktu,krejt jon me 1ven
  Forumi ma i madh n`Shqiptari (per sport)
  fcbarcelona-kos.tk ka ardhmeri !!

  Sponsored content

  Re: Poezi dedikuar antareve te forumit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:23 am