fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Dy dizajne nga Un

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Dy dizajne nga Un

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 2:00 pm
  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Fri Dec 15, 2017 7:57 pm