fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona shpallet kampione europe ne basketboll

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona shpallet kampione europe ne basketboll

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 2:34 pm

  Barcelona mbrëmë ka mboshtru olympiakosin dhe eshte shpalluar kampion europe . Tani disa foto nga ajo ndeshje .


  Edituar për herë të fundit nga Leo-Krkic në Mon May 10, 2010 2:36 pm, edituar 1 herë gjithsej


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Barcelona shpallet kampione europe ne basketboll

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 2:35 pm

  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:23 am