fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Video Interesnate

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Video Interesnate

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 4:03 pm  Mancity-Manutd ronaldo vs Morrison


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Video Interesnate

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 4:03 pm

  Qikat futboLL .


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Video Interesnate

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 4:05 pm

  Chineese speak . KInezi qfare tfolme


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Video Interesnate

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 4:06 pm

  Laporta vs C.ronaldo


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  Sponsored content

  Re: Video Interesnate

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:23 am