fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Laporta te filloje transferimet

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Laporta te filloje transferimet

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue May 11, 2010 8:31 am  Laporta të fillojë transferimet
  Sipas Sport, presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka deklaruar se përkundër asaj se ai do të lirohet nga posti i presidentit përfundimisht më 30 qershor, ai në respektim të statutit të klubit, do të fillojë transferimet për forcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm.
  “Çështja e transferimeve u përket Txiki Begiristainit dhe Pep Guardiolës, por sa për mua, besoj se ne duhet të fillojmë që tani transferimin e lojtarëve të rinj”, tha Laporta.

  Arsyeja prapa kësaj deklarate mund të jetë çmimi i caqeve të Barcelonës, që pritet të rritet drastikisht pas Botërorit të këtij viti.

  Barcelona është lidhur me lojtarë, si David Villa, David Silva, Juan Mata, Cesc Fabregas, Franck Ribery dhe Andrei Arshavin. Burimet brenda klubit katalanas thonë se tashmë ekziston marrëveshja për transferimin e David Villas.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Laporta te filloje transferimet

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:16 am

  ` veq tmir me mar .!

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:22 pm