fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Grupi E .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Grupi E .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 10:23 am

  Ne grupi E do te jenë

  1.HOLANDA
  2.DANIMARKA
  3.JAPONIA
  4.KAMERUNI

  Ketu mund te bisedohet per kto 4 ekipe .

  Ndalohet futja e fotov ketu do te hapet nje temë ku mund te futen fototk ketu mund vetem te bisedohet .?


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:24 am