fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Laporta insiston per blerje te reja

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Laporta insiston per blerje te reja

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 13, 2010 9:50 am


  Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, përkundër faktit se është pran mbarimit të mandatit të presidentit të skuadrës më 30 qershor, insiston në blerje të reja në klub para përfundimit të mandatit. Laporta është i vendosur që të sjellë yje të reja në skuadër dhe t'ia lë "dhuratë" presidentit të ri. Cesc Fabregas është emri që e do me çdo kusht në skuadër.

  "Në lidhje me blerjet e reja varet nga Txiki Begiristain dhe Pep Guardiola, por nga ana ime besoj që duhet të blejmë që tani".

  Njëra prej arsyeve kryesore për nxitim në blerje është edhe Kupa e Botës që mbahet në Afrikën e Jugut, ku shumë lojtarve mund t'iu rritet çmimi.

  Barcelona është e ndërlidhur me blerjen e David Villa, David Silva, Juan Mata, Cesc Fabregas, Franck Ribery, Andrey Arshavin e Fernando Torres.
  Përfolet për një marrëveshje me Villën, e disa thonë edhe për me Cesc.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  dani

  Numri i postimeve : 1
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010
  Age : 30

  Re: Laporta insiston per blerje te reja

  Mesazh nga dani prej Sat May 29, 2010 10:56 am

  bravo bre laporta i trent je veq edhe me mujt me transferu edhe cesk dhe torres shum njeri jasht toksor je
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Laporta insiston per blerje te reja

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:11 am

  - bravo laporta . ! ishalla e mer Fabregas .!

  Sponsored content

  Re: Laporta insiston per blerje te reja

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:21 pm