fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Grupi F .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Grupi F .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 10:25 am

  Ne grupin F do te jenë

  1.ITALIA
  2.PARAGUAJI
  3.ZELANA E RE
  4.SLLOVAKIA

  Ketu mund te bisdeohet per kto 4 ekipe

  Ndalohet futja e fotov ketu do te hapet nje temë ku mund te futen fototk ketu mund vetem te bisedohet .?


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Tue Jan 23, 2018 9:29 pm