fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 17, 2010 9:58 am

  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 17, 2010 10:00 am

  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 17, 2010 10:01 am

  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 17, 2010 10:03 am

  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 9:33 am

  - oo kejt titujt i meritojm(Y)!

  sufjan

  Numri i postimeve : 1
  Reputation : 0
  Join date : 19/06/2010

  Re: Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Mesazh nga sufjan prej Sat Jun 19, 2010 11:08 pm

  SUFJAN:GJITHMON JEMI TE FORT..............

  Sponsored content

  Re: Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:17 am