fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Golat me te mir ne La Liga per vit 2009-2010

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Golat me te mir ne La Liga per vit 2009-2010

  Mesazh nga messi-pedro prej Tue May 18, 2010 7:48 pm

  etu postoni golat me te bukur per sezomin 2009-2010

  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Golat me te mir ne La Liga per vit 2009-2010

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 8:59 am  Edituar për herë të fundit nga Leo-Krkic në Sat May 29, 2010 9:18 am, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Posto video e jo linkun .)

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:22 am