fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Pershendetje

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Pershendetje

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue May 18, 2010 9:58 pm

  Mirsevjen Maxwell ne forumin tone . kalo sa me mir


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  Maxwell

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 3
  Join date : 18/05/2010

  Pershendetje

  Mesazh nga Maxwell prej Tue May 18, 2010 9:48 pm

  Pershendetje nga Maxwell, shpresoj qe te kaloj sa me mir me ju. Komplimente per forumin e bukur Smile.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:24 pm